Повії Київа

Київ, столиця України та її політико-економічний центр, славиться своїми старовинними вуличками і соборами. Все більше туристів з різних країн привертає і приймає це прекрасне місто. Ну, а там, де є туристи, гроші і влада, знаходять собі місце і жриці любові, точніше, повії Києва. Здавна, в далекому дев'ятнадцятому столітті, письменники присвячували цій професії повісті та вірші, а сьогодні вона стала улюбленим способом заробітку для практичних дівчат, які не обременнених зайвої сором'язливістю.

Як відомо з історії, спочатку дівчата легкої поведінки, стояли біля церков, торгуючи своєю невинністю, а через кілька років, спеціально для них, було відведено місце - Андріївський узвіз. Саме туди приходили молоді студенти та військові, щоб знайти собі молодицю для втіх і любовних пристрастей.

В даний час, все набагато простіше: повії Києва не виглядають, як у минулому столітті. Це справжні моделі з пружними попками і апетитною грудьми, побачивши яку, будь заможний чоловік дістане з гаманця певну суму і замовить розпусниця собі на дві-три години, а то й зовсім на ніч.

Якщо раніше дівиці торгували собою по два-три рублі, та за їжу та спиртне, то зараз ви так легко не звільнитися. Та й жриці сексу еволюціонували від Сельков простушек до карколомних богинь еротики, на яких неможливо надивитися.

Кожна повія Києва має власний тариф. У середньому, розцінки починаються від 400 гривень за годину. Але на кінцеву ціну для клієнта впливає безліч факторів: від апартаментів, до переліку бажаних послуг. Якщо ви любитель пошукати дешеву натуру, то вам потрібно обов'язково прогулятися Хрещатиком.

Це основна і центральна вулиця, де завжди присутня безліч туристів, готових викласти чималу суму за сексуальні втіхи з українками. У далекому минулому, повіям Києва ніяк не могли відвести місце. Де тільки не побували публічні дівки! Але зараз, в епоху інтернету, найпростіше зайти на відповідний сайт, де виклали свої анкети київські індивідуалки і салони.

Чутки про те, що дівчата в столиці України, одні з найсексуальніших у світі підкріплюються реальністю. Мало хто з непосвячених може собі уявити, що витворяють в ложі клієнта ці сексуальні київські русалки. Серед повій Києва є дівчата на будь-який смак. Брюнетки, блондинки, шатенки. Худенькі і повненькі. Владні пані й покірні рабині. Тут можна зустріти моделей, що підробляють в сводобное від роботи час, студенток, що збирають "на сесію" і навіть дочок вельми впливових батьків, які вирішили спробувати заборонений плід.

Ніхто не може дорікнути повій Києва в непорядності або недосвідченості. Коли немає радості в житті, коли класичний секс в одній і тій же позі набрид, пора рухатися вперед і подарувати собі можливість потонути в безодні ласк, у виконанні дівчини за викликом. У невтолимих обіймах професійних жриці кохання чоловіка нерідко втрачають контроль. Адже де бачено, що за дві години, вам здатні подарувати послуги від глибокого мінета до анального сексу, до якого багато благовірні дружини, відносяться гидливо й скептично. А тут ... повна свобода дій. Став, як хочеш, пести, як хочеш, та й заходь куди забажаєш. Чим не гостинна господиня свого тіла?

Київські повії давно вже для себе вирішили, що за сексуальні втіхи, можуть отримувати пристойні гроші. Можна розділити їх на три категорії: бюджетні, звичайні та VIP повії. Перші, - це початківці секс-ентузіастки, готові віддатися за скромну суму майже в будь-якому місці міста. Такі дівчата намагаються взяти кількістю і швидкістю. Зрозуміло, за низьку ціну клієнту не варто чекати розкішних апартаментів і фотомодельного тел. Однак свою справу вони знають і розчарованим не йде не один відвідувач. Що стосується vip-повій, то це, в більшості своїй, елітні красуні, чиї оченята фокусуються тільки на статусних клієнтах. Такі спокусниця подавай від 800 до 1000 за один пристрасний годину, але на цю годину багато проміняли б місяці сумній сімейного життя.

Ты сможешь насладиться моим обществом, почувствовать вкус к жизни, и этот глоток адреналина будет одним из самых приятных событий сегодняшнего дня для тебя! Делаю удивительные вещи в постели.
от 1000
Девочки от мала до велика, жаркие и распаренные, делают классику, массаж, минет и еще кой-чего! ТАкже есть бухлишко - вискарь, холодное пиво и т.д. Звони!
от 1200
Хочешь кончить на шикарную грудь четвертого размера? Тогда ты обратился по адресу. Шлюха Киева, которой нравится, когда сперма находится на ней. Мне нравится чувствовать твой сильный член в своих ...
от 700
Если Вы цените роскошь, интеллект, натуральность, обаяние и дикую сексуальность тогда Вам ко мне! Очарую Вас лаской и женственностью, позитивом и своим желанием доставить незабываемое удовольствие от ...
от 2600
Я знаю, что делать руками, губами, языком... С огромным удовольствием проведу пару часиков в компании интересного мужчины! У меня всегда позитивные эмоции и хорошее настроение! Все допы обсуждаются.
от 2000
Господа, Ваша цель - провести досуг красиво и запоминающимся надолго. Моя цель - помочь Вам в этом! Я очень заинтересована в том, чтобы Вы остались довольны! Настройтесь на новые ощущения, так как я ...
от 4000
Опытная любовница без комплексов скрасит время одному или двум мужчинам. Мои умения доводят до оргазма и остаются в памяти! Я подарю тебе наслаждение, удовольствие и полный релакс! На номере есть ...
от 1000
Горячая страстная девушка подарит тебе неземное наслаждение щедрому мужчине. Если ты являешься ценителем красивых ласк - тебе ко мне. Расслаблю все твое тело эротическим боди - массажем, классическим ...
от 500
Мои бархатные руки не торопливо будут ласкать тебя. Мои губы и язычок ласкают твое тело. Эротический массаж - взаимные ласки - легкое шоу перерастающее к оральным ласкам - где откроется желание ...
от 700
Я очень люблю мужчин, а мужчины любят меня. Нежная, ласковая и страстная, я могу доставить удовольствие любому мужчине. Звоните, приходите - я вас очень жду.
от 400

Внимание! На сайте присутствует информация предназначенная исключительно для взрослых. Если вам ещё нет 18 лет, просим покинуть сайт.